Bucuresti: 031 405 2287
Sibiu: 0269 501 500
 
T 250
Germania – România
via Austria & Ungaria
01.11.06
31.03.07
01.11.06
31.03.07
01.11.06
31.03.07
01.11.06
31.03.07
01.11.06
31.03.07
01.11.06
31.03.07
Lu, Mi
Ma
Jo
Vi
Du
18:15
18:15
18:15
18:15
18:15
18:15
AUGSBURG Aeroport, Haltestelle Passport
15:45*
-
-
-
15:45
-
BAYREUTH Hbf., Busbahnhof
10:00*
-
-
-
10:00
-
BERLIN ZOB am Funkturm
-
06:30
06:30
-
06:30
-
BREMEN ZOB, în faţa „Übermaxx“
20:30*
-
-
-
20:30
-
DEGGENDORF Hbf.
11:15
-
11:15
11:15
11:15
11:15
DÜSSELDORF Hbf. Worringer Str.
11:30
11:30
11:30
11:30
11:30
11:30
FRANKFURT/M. Hbf., Hst. 7-9
-
13:45
13:45
-
13:45
-
FULDA Hbf., Reisebushaltestelle
-
10:40
10:40
-
10:40
-
GÖTTINGEN Hbf., Berliner Straße
-
05:00
05:00
-
05:00
-
HAMBURG Hbf., ZOB
-
08:15
08:15
-
08:15
-
HANOVRA Hbf., ZOB
-
14:00
-
14:00
-
-
HEILBRONN Hbf., ZOB, linia 3
-
09:00
09:00
-
09:00
-
HILDESHEIM Hbf., ZOB, linia 1
14:45
-
-
-
14:45
-
HOF Hbf., ZOB
14:00
-
14:00:00
-
14:00:00
14:00
KARLSRUHE Hbf., Südseite
-
11:45
11:45:00
-
11:45:00
-
KASSEL Bhf Wilhelmshöhe, Ostseite-Busparkplatz
12:10
-
12:10
12:10
12:10
12:10
KÖLN Hbf. Omnibusbahnhof, linia 5
12:30*
-
-
-
12:30
-
LEIPZIG Aeroport, Terminal A, Parkplatz P3
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
MANNHEIM Am Friedensplatz (ADAC)
19:15
19:15
19:15
19:15
19:15
19:15
MÜNCHEN Fröttmaning, P+R Parkplatz
17:30
17:30
17:30
17:30
17:30
17:30
NÜRNBERG Rothenburger Straße
21:30*
-
-
-
21:30
-
PASSAU Hbf., linia 4
19:00*
-
-
-
19:00
-
REGENSBURG Hbf. Busst. 13 (lângă Bistro)
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
STUTTGART Hbf. Busbahnhof, linia 5/6
17:15
17:15
17:15
17:15
17:15
17:15
ULM Hbf. Omnibusbahnhof, linia 5
10:30
10:30
10:30
10:30
10:30
10:30
ARAD Autogara Str. 6 Vînâtori Nr. 2
12:00
12:00
12:00
12:00
12:00
12:00
TIMISOARA1) Autog. Eurolines, G. de Est (G.Mica)
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
LUGOJ1) Autogara
14:30
14:30
14:30
14:30
14:30
14:30
DEVA Gara
15:30
15:30
15:30
15:30
15:30
15:30
SEBES Autogara
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
SIBIU Autogara Turniflor
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
FĀGĀRAS Bd. Unirii Bloc 13
19:30
19:30
19:30
19:30
19:30
19:30
BRASOV in fata Garii Centrale
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
PLOIESTI Gara de Sud - Complex Coreco
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
BUCUREŞTI Str. Buzeflti Nr. 44, Ag. Eurolines
1)Serviciu direct sau cu linii secundare
Interdicţie de operare: München - Sebes/Sibiu/Brasov; Bremen - Arad
*numai în zilele de luni

 

T 250
România – Germania
via Austria & Ungaria
01.11.06
31.03.07
01.11.06
31.03.07
01.11.06
31.03.07
01.11.06
31.03.07
01.11.06
31.03.07
Lu
Ma, Jo, Vi
Mi
Du
05:00
05:00
05:00
05:00
05:00
BUCUREŞTI Str. Buzeflti Nr. 44, Ag. Eurolines
06:00
06:00
06:00
06:00
06:00
PLOIESTI Gara de Sud - Complex Coreco
08:00
08:00
08:00
08:00
08:00
BRASOV in fata Garii Centrale
09:15
09:15
09:15
09:15
09:15
FĀGĀRAS Bd. Unirii Bloc 13
11:00
11:00
11:00
11:000
11:00
SIBIU Autogara Turniflor
12:00
12:00
12:00
12:00
12:00
SEBES Autogara
13:30
13:30
13:30
13:30
13:30
DEVA Gara
15:30
15:30
15:30
15:30
15:30
LUGOJ1) Autogara
16:30
16:30
16:30
16:30
16:30
TIMISOARA1) Autog. Eurolines, G. de Est (G.Mica)
17:30
17:30
17:30
17:30
17:30
ARAD Autogara Str. 6 Vînâtori Nr. 2
09:45
09:45
09:45
09:45
09:45
AUGSBURG Aeroport, Haltestelle Passport
-
+13:15*
-
13:15
-
BAYREUTH Hbf., Busbahnhof
-
+19:00*
-
19:00
-
BERLIN ZOB am Funkturm
22:30
-
22:30
22:30
-
BREMEN ZOB, în faţa „Übermaxx“
-
+08:30*
-
08:30
-
DEGGENDORF Hbf.
16:15
16:15
16:15
16:15
-
DÜSSELDORF Hbf. Worringer Str.
16:15
16:15
16:15
16:15
16:15
FRANKFURT/M. Hbf., Hst. 7-9
15:30
-
15:30
15:30
-
FULDA Hbf., Reisebushaltestelle
18:30
-
18:30
18:30
-
GÖTTINGEN Hbf., Berliner Straße
23:59
-
23:59
23:59
-
HAMBURG Hbf., ZOB
21:00
-
21:00
21:00
-
HANOVRA Hbf., ZOB
-
+13:45**
-
-
-
HEILBRONN Hbf., ZOB, linia 3
20:15
-
20:15
20:15
-
HILDESHEIM Hbf., ZOB, linia 1
-
+14:15*
-
14:15
-
HOF Hbf., ZOB
13:45
+13:45*
13:45
13:45
13:45
KARLSRUHE Hbf., Südseite
17:30
-
17:30
17:30
-
KASSEL Bhf Wilhelmshöhe, Ostseite-Busparkplatz
15:30
15:30
15:30
15:30
-
KÖLN Hbf. Omnibusbahnhof, linia 5
-
+16:30*
-
16:30
-
LEIPZIG Aeroport, Terminal A, Parkplatz P3
14:45
14:450
14:45
14:45
14:45
MANNHEIM Am Friedensplatz (ADAC)
08:45
08:45
08:45
08:45
08:45
MÜNCHEN Fröttmaning, P+R Parkplatz
10:00
10:00
10:00
10:00
10:00
NÜRNBERG Rothenburger Straße
-
+07:30*
-
07:30
-
PASSAU Hbf., linia 4
-
+10:00*
-
10:00
-
REGENSBURG Hbf. Busst. 13 (lângă Bistro)
12:15
12:15
12:15
12:15
12:15
STUTTGART Hbf. Busbahnhof, linia 5/6
10:45
10:45
10:45
10:45
10:45
ULM Hbf. Omnibusbahnhof, linia 5
1)Serviciu direct sau cu linii secundare
Interdicţie de operare: München - Sebes/Sibiu/Brasov; Bremen - Arad
*numai în zilele de joi din România
**numai în zilele de marţi şi vineri din România

 
Homepage   |   Program de transport   |   Despre noi   |   Rezervări   |   Condiţii generale   |   Contact   |   Impressum   |   Hartă site
Copyright © 2006 CET Telemarketing GmbH. Toate drepturile rezervate.